250 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! İNİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN TAKİPTE KALIN! 250 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! İNİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN TAKİPTE KALIN! 250 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! İNİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN TAKİPTE KALIN! 250 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! İNİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!

Hakkımızda

Viamu Group; 2014 yılında Mustafa FIRAT tarafından ilk ticari girişim olarak perakende alışveriş merkezi olarak faaliyetlerine başlamış olup, 2019 yılında K12 Kitap Kırtasiye Nizip şubesini, 2020 yılında K12 Kitap Kırtasiye Gaziantep şubesini, 2021 yılında K12 Kitap Kırtasiye Şanlıurfa Birecik şubesini ve 2023 yılında Viamu Toys ismiyle 2 katlı 300 m2 olarak Nizip ilçesinin en büyük oyuncak mağazasını açmıştır.

Viamu Group olarak perakende mağazacılık alanında kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz bilgi ve birikimimizi, dürüst hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve daha fazla aktarabilmek için Viamu.com.tr e-ticaret platformumuzu oluşturduk.

Müşteri memnuniyetini ve büyümeyi hedefleyerek, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre sürekli iyileştirme ve güncellemeler yaparak, binlerce ürün ve birçok marka ile sektörün öncüsü olmayı hedeflemekteyiz.

Viamu Group kalite anlayışı sadece üretim, satış ve pazarlama ile sınırlı değildir. Tüm çalışanları ile birlikte, toplumun isteklerine duyarlı bir yaklaşım ile cevap vermek vizyonuna sahiptir. Bunu gerçekleştirirken farkımız kendi değerlerimizi organizasyon yapımıza, ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtmamızdır. İlkeli prensiplerimiz ve değer yargılarımız devamlılığı getirmiştir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...